Känguru

28. märtsil toimunud Känguru tulemused on avalikustatud. Meie koolist osales sellel suurejoonelisel matemaatikavõistlusel 15 õpilast. Kõige paremini läks 6. klassi õpilasel Suvi-Mari Partsil, kes oma vanuserühmas oli 286. 3799-st võistlejast.

Kodu-uurimise konverents

26. aprillil peeti Heimtali Põhikoolis Viljandimaa kooliõpilaste 32. kodu-uurimise konverents, kus esines ka meie kooli 9. klassi neiu Brita Randaru. Tema töö teemaks oli “Kolme põlvkonna elu-olu ja koolilood” ning juhendajaks õp Merike Jaska.

Jüriööjooks

23. aprillil jooksis lõkkest lõkkeni traditsioonilist jüriööjooksu vihmasele ilmale vaatamata kolm võistkonda. Kiireimad olid Rando ja Jüri Sulg. Õnne!

Jalgpall

22. aprillil Viljandis peetud 1.-5. klassi poiste maakondlikel jalgpallivõistlustel tuli meie meeskonnal seekord leppida 7. kohaga.

Minivõrkpall

10. aprillil Suure-Jaanis peetud maakonna meistrivõistlustel minivõrkpallis 4.-6. klassi poistele tuli meie meeskond koosseisus  Rando Sulg, Mehis Suigusaar, Ainar Vainaru, Martin Hirv, Madis Hiiemäe ja Jako-Johannes Kõuts III kohale.  … Continue reading

Pranglimine

Selle aasta parimad pranglijad on selgunud. Meie kooli esindasid finaalvõistlustel Viljandis Laura Rink, kes saavutas II koha ja Johanna Jürmann, kes oma vanusegrupis sai 4. koha. Tubli tulemuse rehkendasid eelvõistlustel välja ka Ainar Vainaru (4. koht), Jako-Johannes Kõuts (7.) ja … Continue reading