Töötajad

TÖÖTAJAD 2017/2018 

Nimi Amet E-mail
Innar Allvee matemaatika, loodusõpetus, ajalugu, IV-V kl juhataja innar.allvee@sjk.edu.ee
Eha Kalvik muusikaõpetus, pilliring eha2103@hot.ee
Raul Laidma tehnoloogiaõpetus raul.laidma@sjk.edu.ee
Mari Randaru I, II kl juhataja, eesti keel, kirjandus, kehaline kasvatus, loodusõpetus, kunst, tööõpetus, käsitöö, inimeseõpetus, ettevõtlusring marirandaru@gmail.com
Leida Sepp inglise keel leida29@hot.ee
Jüri Sulg informaatika, IT-tehniline tugi jsulg@hot.ee
Alli Hansen lasteaiaõpetaja abi allihansen@hot.ee
Merilin Luuk lasteaiaõpetaja merilin.luuk@mail.ee
Aili Velbaum lasteaiaõpetaja aili.velbaum@sjk.edu.ee
Sirje Hiiemäe kokk
Helle Jundas koristaja, laoprogrammi haldaja  
Helve Käär võimla valvur  
Liivi Soesoo majahoidja, koristaja

 

TÖÖTAJAD 2014/2015 opetajad2014

Nimi Amet E-mail
Kristiina Baum inglise keel,
IV-IX kl kunstiõpetus,
kunstiring
kristiinapuu@gmail.com
Marje Brauer VI, IX kl juhataja,
VII kl loodusõpetus,
VIII-IX kl keemia,
V-IX kl matemaatika,
IX kl karjääriõpetus,
nuputajate ring
marje@taaksi.vil.ee
Tiiu Ehrenpreis VII-IX kl geograafia,
VII-IX kl bioloogia,
I-VI kl loodusõpetus,
inimeseõpetus,
TEK koordinaator,
GLOBE
tiiu@taaksi.vil.ee
Merike Jaska I-II, IV-V kl juhataja,
I, II, IV kl eesti keel,
V-IX kl ajalugu,
I, II kl kunsti- ja tööõpetus,
I, II, IV kl matemaatika,
V, IX kl ühiskonnaõpetus
parandusõpe
Merike.Jaska@mail.ee
Eha Kalvik muusikaõpetus,
IV-V kl omakultuur,
pilliring,
solistide ring 
 eha2103@hot.ee
Anu Mikkor õppealajuhataja KT
V-IX kl eesti keel,
käsitöö ja kodundus,
II kl tantsuline liikumine,
rahvatants
 anu@taaksi.vil.ee
 Margus Mikkor majajuht,
tehnoloogiaõpetus,
kehaline kasvatus,
VIII-IX kl füüsika,
spordiring,
meisterdajate ring
58margus@gmail.com
Irina Rakuta vene keel,
VII, VIII kl juhataja
irinarakuta@hot.ee
Jüri Sulg arvutiõpetus, arvutiringid,
arvutihooldaja
jsulg@hot.ee
Ann Randmäe pikapäevaõpetaja ann.randmae@suure-jaani.ee 
Aurelika Reiman logopeed aurelika@suure-jaani.ee
Kaisa Kass lasteaiaõpetaja lastehoid@taaksi.vil.ee
Merilin Luuk lasteaiaõpetaja merlin.luuk@gmail.com
Aili Velbaum  lasteaiaõpetaja
lapsehoolduspuhkusel
aili.velbaum@gmail.com 
Alli Hansen lasteaiaõpetaja abi allihansen@hot.ee 
Sirje Hiiemäe kokk
Helle Jundas koristaja  
Helve Käär võimla valvur  
Johanna Jänes lasteaiaõpetaja abi,koristaja  
Liivi Soesoo majahoidja,
koristaja