Robootika on lahe!!!

Oleme nii õnnelikud, et meid juhendab parim robootikaõpetaja Margus. Tigu- ja hammasülekande abil teevad lapsed tantsivaid ja ronivaid roboteid. Samuti valmis esimene klotse tõstev kraanarobot. Tääksi kool läheb jaanuaris jälle ROBOTEXILE!

 

Õhupallivahetunnid

Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et Truude ja Caroline tõid kooli hunniku õhupalle, et vahetunnid oleksid liikuvad ja lõbusad. Tänu pallidele saime vahvaid kehalise tunde ja põnevat meisterdamist. Ja pauku ikka ka!

Kohukese jooks

Sügise sünnipäeval jooksime traditsiooniliselt ümber Tääksi küla Kohukese jooksu. Kooliga ühinesid lasteaia vanemad lapsed, väiksemad tegid tiiru ümber koolimaja.

Sügisene liiklustund

Meie piirkonna noorsoopolitseinik Elerin Tetsmann tuletas lastele meelde liiklusreeglid asulas ja maanteel. Erilist tähelepanu pöörati ohtudele ja riskidele. 1. kl õpilased said kingituseks LIIKLUSAABITSAD.

Õuesõppetund

Oli väga põnev ja lõbus retk koolimaja ümbruses. Lisaks konnale ja sisalikubeebile leidsime, märkasime ja avastasime veel palju muudki. Meie EESTI 100 tamm oli jälle pisut suuremaks kasvanud ja üle lipuväljaku lookleb uhiuus koolitee.

Kooliaasta lõpupidu

Õnnitlused Laura-Liisale ja Kristenile 6. kl lõpetamisel!

Kooliõuel leidis koha torkav kuusk ehk hõbekuusk ehk ilukuusk ehk sinikuusk, mille istutasid ühiselt kõik Tääksi koolist lahkujad.

KOOLIAASTA LÕPEB

Õppetükid tehtud ja pliiatsid jupiks kirjutatud – aeg on minna suvepuhkusele!

Ootame kõiki teisipäeval, 11. juunil kell 12.00 Tääksi kooli pidulikule aktusele.

Meretagune asi sai aetud

Kahepäevane reis Saaremaale oli seiklusrikas ja õpetlik. Tähtsamad peatuspaigad olid Kaali järv, Kuressaare loss, Tõll ja Piret, Panga pank, Angla tuulikud, Maasi ordulinnuse varemed, Laasu talu ja Koguva küla. Pilt Kuressaare kindluse ees on pärit XVII sajandist, seepärast ka kvaliteet kehv.