III advent raamatukogus

Tutvustasime lasteaiasõpradele vahvaid raamatuid. Väikesest poisist Pellest lugesid Kevin ja Iie-Kee, luuleraamatut tutvustasid Kristen ja Laura-Liisa ning unejuturaamatut soovitasid Truude ja Karl-Harald.

 

Päkapiku töötuba

Jõulupärgade meisterdamine koos päkapikk Rainaga kestis terve pärastlõuna ning tulemus oli suurepärane. Kõik uksepärjad on juba kaunistamas meie kooli laste kodusid. Ja kaunistustega me juba ei koonerdanud.

II advent

Tähistasime seda koos juhtkonnaga: direktor Epp mängis karmoškat, õppejuht Mari rääkis muinasjuttu ning huvijuht Taive juhendamisel valmis inim-jõulupuu. Ilusat jõuluaega kõigile!!!

I advent

Küünla süütamine ja luulehommik lasteaias. Salmidega esinesid Truude, Laura-Liisa ja Kristen, lasteaia poolt vahva ühislaul. Pärast pistsime enda meisterdatud piparkoogimaja ka nahka.

Astrid Lindgren 110

Tääksi raamatukogu korraldas õpilastele viktoriini A. Lindgreni loomingu tundmise kohta. Kõige paremad teadmised olid Laura-Liisal ja Kristenil. Spungi otsimises oli võidukas TOMMY võistkond, kuid kooki jagus kõigile osalejatele. Aitäh Nadjale!