Naistepäev

Ole memm või ole plika – naistepäev on sinul ikka! Pärastlõunal meisterdasid poisid võlukeppe, tüdrukud tegid peenemat näputööd. Tee ja koogi kõrvale mängisime lõbusat ribamängu.

Pidulik koolipäev

Enne koolitundide algust laulsime hääled lahti koos Ivo Linnaga. Uudistasime pea 100 aastat vana lippu ja testisime teadmisi Eestimaa mälumängus. Õp Innar andis põhjaliku ülevaate Eesti Kaitseliidu tegevusest. Eesti ajaloost ja saatusest jutustas lugusid ja näitas pilte Hillar Mutli. Lõunalauas kohtusid koos kõik õpilased, lasteaialapsed, õpetajad ja koolitöötajad.

Õhtul kogunes koolimaja ette tõrvikurongkäiguks 150 inimest. Lipu heiskasid Kristen ja Laura-Liisa, lumele kujundas küünaldest EV100 logo Iie-Kee, tõrvikutega seisid auvalves Tarvet ja Romet.

ELAGU EESTI JA TÄÄKSI KOOL!

Sõbrapäev

Kõik vahetunnid olid pisut pikemad ja põnevamad. Avatud oli sõbrapäeva postkast ja meisterdamistuba. Lemmikmängudeks said kukepoks ja kummikeks. Kuna meie parimad sõbrad on lasteaias, siis suurima kingituse saidki just nemad: näitemängud “Hea ja paha” ning “Heategu ununeb”.

 

Vastlapäev

Kooli ja lasteaia vastlapäeva eestvedajaks oli vilistlane Mari Kivipõld. Alustuseks tutvustas ta vastlakombeid ja uskumusi. Lapsed lahendasid ristsõnu, mõistatasid, tegid vastlavurri ja võistlesid viktoriinis Kahoot keskkonnas. Õues võeti ette põnev orienteerumismäng. Peale liulaskmist sõime kõik koos hernesuppi ja vastlakukleid.

 

 

Koolitants 2018

Koolinoorte tantsufestival Koolitants tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tantsides kingitusena Eestile. Suure-Jaani noortekeskuse rühmas tantsivad ka Tääksi tüdrukud Iie-Kee, Triinu, Truude ja Caroline.