Matkapäev

Hommikuse vihmasaju elasime rõõmsalt üle koolilaudadest improviseeritud telkides, kus sõime, jõime ja mängisime kabet. Vihmapausi ajal sõudsime Tääksi järvel.


  

Munadepüha

Terveks neljapäevaks jagus nii vaimseid kui ka füüsilisi tegevusi. Üheskoos keedeti ja kaunistati mune ning päev lõppes kingituste ja magusa üllatusega. Elagu Tääksi kooli vahvad lapsevanemad!
    

Avastusõpe

Aprillikuu esimesel nädalal tegelesime laste loomuliku uudishimu rahuldamisega ümbritseva maailma saladuste vastu. Lugesime ajakirja Minu Maailm ning vaatasime, mis on arvuti sees. Lemmikkatsed olid hüppav teepuru, veekeeris pudelis ja õhupallirakett.
   

Sõprusetera

Märtsi alguses pistsid üle Eesti 500 klassi mulda Räpina Aianduskooli herned, sest käivitus projekt SÕPRUSETERA. http://projekt.aianduskool.ee/soprusetera/#esileht

Ka meie lapsed said sõrmed mullaseks ja kõigil on kohustus 7. maini hoolitseda oma taimede eest. Tänu Kristenile, kes meisterdas tööõpetuse tunnis sidumisraami, saavad hernetaimed rõõmsalt kõrgusesse kasvada. Loodame, et saame ühel päeval ka vilju maitsta.