Sõbrapäev

Kõik vahetunnid olid pisut pikemad ja põnevamad. Avatud oli sõbrapäeva postkast ja meisterdamistuba. Lemmikmängudeks said kukepoks ja kummikeks. Kuna meie parimad sõbrad on lasteaias, siis suurima kingituse saidki just nemad: näitemängud “Hea ja paha” ning “Heategu ununeb”.

 

Vastlapäev

Kooli ja lasteaia vastlapäeva eestvedajaks oli vilistlane Mari Kivipõld. Alustuseks tutvustas ta vastlakombeid ja uskumusi. Lapsed lahendasid ristsõnu, mõistatasid, tegid vastlavurri ja võistlesid viktoriinis Kahoot keskkonnas. Õues võeti ette põnev orienteerumismäng. Peale liulaskmist sõime kõik koos hernesuppi ja vastlakukleid.

 

 

Koolitants 2018

Koolinoorte tantsufestival Koolitants tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tantsides kingitusena Eestile. Suure-Jaani noortekeskuse rühmas tantsivad ka Tääksi tüdrukud Iie-Kee, Triinu, Truude ja Caroline.

 

Jalgpall on lahe!

Suure-Jaani Kooli poisid osalesid Viljandimaa koolidevahelisel saalijalgpalliturniiril, kus treener Sergei Vassiljevi juhendamisel võideti II koht. Võistkonda kuulus ka Kristen Kibe. PALJU ÕNNE!

Uudisest pikemalt loe http://sjk.edu.ee/

Keskkonnaameti õppeprogramm

Programm “Läänemere hülged ei haugu asjata!” õpetas tundma viiger- ja hallhüljest. Räägiti Läänemerest kui elukeskkonnast, loodi seoseid inimtegevuse, vee-elustiku ja Läänemere ohustatuse vahel läbi hüljeste pilgu. Vaadati videoid, pilte ning töölehte täites kinnistati õpitut. Targemaks said lapsed nii lasteaiast kui koolist.

III advent raamatukogus

Tutvustasime lasteaiasõpradele vahvaid raamatuid. Väikesest poisist Pellest lugesid Kevin ja Iie-Kee, luuleraamatut tutvustasid Kristen ja Laura-Liisa ning unejuturaamatut soovitasid Truude ja Karl-Harald.